لیست و قیمت محصولات یونیک لایت

برند یونیک لایت

یونیک لایت یکی از برترین برندهای کالای برق و محصولات روشنایی می باشد. درواقع، صنایع روشنایی یونیک لایت فعالیت خود را در سال 1390 در استان اصفهان به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان محصولات و ابزارآلات صنعت روشنایی، آغاز کرد. گروه تولیدی یونیک لایت در زمینه تجهیزات روشنایی در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ استانداردهای لازم و همچنین گواهینامه ISO 9001:2015 گردید.

ضمانت محصولات یونیک لایت

باگذشت زمان، گروه تولیدی یونیک لایت، بنابر استراتژی و شعار اصلی خود (مشتری مداري در سايه كيفيت برتر) طراحی و تولید محصولات و کالای برق خود را به میزان قابل توجهی بهینه کرده و گسترش داده است. همواره تلاش این گروه تولیدی، در طراحی و تولید محصولاتی بوده است که در حد استاندارد های جهانی بوده و با نمونه های مطرح خارجی رقابت کند. صنایع یونیک لایت با توجه به کیفیت و ضمانت مطلوب کالاهای خود، همواره سعی بر حفظ حقوق مشتریان خود و کسب رضایتمندی آنها داشته است. همچنین این گروه تولیدی با توجه به نیاز روزافزون کشور به محصولات با کیفیت تولید داخل، این مجموعه فعالیت خود را گسترش داده و تجهیزات و امکانات قالبسازی شرکت را در حد استانداردهای مطلوب روز بالا برده است.

قیمت محصولات یونیک لایت

برای اطلاع از جدیدترین قیمت محصولات یونیک لایت با ما تماس بگیرید. همچنین امکان مشاهده قیمت و خرید محصولات یونیک لایت با اعمال تخفیف های مناسب در سایت دیزل کالا وجود دارد.

فهرست