چراغ حیاطی کلاسیک

خرید چراغ حیاطی کلاسیک

چراغ پارکی کلاسیک یکی از زیباترین مدل های چراغ های محوطه است. چراغ پارکی برای نصب در فضای باز، حیاط خانه و همچنین باغ ها و پارک ها مناسب است. چراغ های محوطه کلاسیک به گونه ای طراحی شده اند که به رغم زیبایی ظاهری و قدرت روشنایی خود تاثیر بسزایی در روشنایی و نورپردازی حیاط می گذارند. این چراغ ها حتی در حالت خاموش نیز زیبایی و جذابیت های خاص خود را داشته و در دکوراسیون محیط تاثیر گذار می باشد.

ویژگی های چراغ پارکی کلاسیک

طراحی کلاسیک و زیبای این چراغ ها، حتی در حالت خاموش نیز، زینت بخش محیط است. جنس بدنه چراغ های محوطه از نوع فلزی (آلومینیوم) میباشد؛ جنس فلزی و مقاوم این چراغ ها، در برابر تغییرات جوی، سرما، گرما، رطوب و.. مقاوم بوده و در تمام فصول قابل استفاده می باشد. حباب شیشه ای چراغ کلاسیک، نه تنها از تجهیزات برقی داخلی چراغ محافظت کرده بلکه نور را به خوبی در فضا پراکنده می کند. رنگ استفاده شده در چراغ های پارکی معمولا از نوع الکترواستاتیک بوده که از پوسته پوسته شدن رنگ در برابر نورخورشید جلوگیری می کند. چراغ محوطه کلاسیک دارای حفاظت محیطی و  گواهینامه IP44ا می باشد که این استاندارد بیان می کند چراغ موردنظر در برابر پاشیدن آب و گرد و قبار با قطر بیش از ۱ میلی متر  مقاوم است. این نوع چراغ در انواع، شکل ها و سایز های متفاوت طراحی و تولید می شوند.

انواع چراغ پارکی کلاسیک

چراغ های پارکی، بنابر محل استفاده، در انواع مدل ها، سایز ها و اندازه های مختلفی طراحی می شود. بطور کلی این نوع چراغ ها در مدل های چراغ کلاسیک سرلوله، چراغ کلاسیک دیواری، چراغ کلاسیک سردری، چراغ کلاسیک آویز و ایستاده طراحی و تولید خواهند شد.

برای مشاهده این چراغ ها و همچنین اطلاع از مشخصات دقیق، قیمت و نحوه خرید، به ابتدای صفحه و قسمت محصولات مراجعه کنید.

قیمت چراغ حیاطی کلاسیک

با تمامی نوسانات قیمت و چالش های موجود در بازار، تلاش کارشناسان دیزل کالا بر این است تا همواره، بروزترین قیمت چراغ پارکی کلاسیک را به اطلاع مشتریان عزیز خود رسانده و امکان خرید انواع چراغ محوطه را با نازل ترین و مناسب ترین قیمت بازار برای شما فراهم کنند.

فهرست