لامپ شمعی اشکی 6 وات زانیس

فهرست محتوا

لامپ ال ای دی کم مصرف شمعی در طرح و وات‌های مختلفی تولید می‌شود. این لامپ‌ها کاربرد های مختلفی دارند. از لامپ ال ای دی شمعی به علت سایز مناسب این لامپ‌ها، جهت روشنایی لوسترها، چراغ دکوراتیو، آباژور، چراغ مطالعه، چراغ خواب و غیره استفاده می‌شود. مصرف انرژی این لامپ ها نسبت به لامپ های رشته ای بسیار کمتر و نوردهی بالایی دارد.

لامپ‌های شمعی حدودا نصف لامپ های رشته ای انرژی مصرف می‌کنند. بنابراین به دلیل مصرف کمتر انرژی، قیمت مناسب، طول عمر بالا و نوردهی مطلوب انتخاب مناسبی هستند. هنگام خرید محصول توجه به میزان روشنایی و میزان مصرف انرژی دونکته ی مهم است که باید به آن‌ها توجه شود. مصرف انرژی کم‌تر باعث صرفه جویی در مصرف برق و کم‌تر شدن هزینه‌ها می‌شود.

خرید لامپ شمعی اشکی 6 وات زانیس

خرید لامپ شمعی اشکی 6 وات زانیس

لامپ شمعی اشکی 6 وات و نحوه ساخت آن :

حباب این محصول از جنس پلی کربنات است. کشیدگی قسمت انتهایی و حالت شمع مانند حباب لامپ زیبایی خاصی را به وجود آورده است. منبع روشنایی این لامپ ها دیود های ال ای دی هستند. سایز سرپیچ این لامپ ها متفاوت است و قبل از خرید باید به نوع پایه‌ی محصول توجه کرد.

فروش لامپ شمعی اشکی 6 وات زانیس

خرید لامپ شمعی اشکی 6 وات زانیس و مزایای آن :

از مزایای این محصول زانیس عدم تولید اشعه‌های مضر فرابنفش و فروسرخ است. این لامپ‌ها ضمن تولید حداکثری نور و فراهم کردن نوری ملایم برای محیط مصرف انرژی کمی دارند. گازهای سمی مثل جیوه و سرب تولید نمی‌کنند و دوست محیط زیست هستند. بنابراین بهترین جایگزین لامپ‌های رشته‌ای هستند.

قیمت لامپ شمعی اشکی 6 وات زانیس

رده ی انرژی مصرفی این محصول  A+ است. این محصول 25000ساعت طول عمر دارد. از دیگر مزایای این لامپ ها نور ملایم و بدون لرزش است.

فروشگاه اینترنتی دیزل کالا محصولات باکیفیت ساخت داخل را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.این محصول دارای یکسال گارانتی می‌باشد.

قیمت لامپ شمعی اشکی 6 وات زانیس

برای اطلاع از قیمت این محصول و خرید آن با ما تماس بگیرید.

نوشته ی پیشنهادی :

مقایسه لامپ LED ،COB و SMD

مقایسه لامپ های LED (LED ،COB و SMD)

مقایسه لامپ LED  ،COB و SMD مقایسه لامپ LED ،COB و SMD و بررسی تفاوت های هریک از آنها موجب می شود تا مناسب ترین لامپ درخور برای نیاز خود را خریداری و تهیه نمایید. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد هریک از این لامپ ها و همچنین کارایی هرکدام در فضای مخصوص، اطلاع از تفاوت های آنها با یکدیگر ملزوم خواهد بود. همانطور که میدانید حضور تکنولوژی …

فهرست