لامپ اشکی / لوستری

انواع لامپ لوستری یکی از اقسام لامپ ‌ها می باشند که امروزه به دلیل ظاهر زیبا، قدرت روشنایی و مصرف بهینه برق طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

زیبایی و مصرف برق پایین لامپ های شمعی موجب شده است تا بسیاری از محصولات روشنایی مانند انواع لوستر و آویزهای روشنایی، برای به کارگیری و استفاده از لامپ های شمعی طراحی و ساخته شوند تا زیبایی بیشتری را برای لوستر مورد نظر به دنبال داشته باشند.

بطورکلی لامپ های لوستری 15 برابر لامپ های قدیمی طول عمر داشته و فقط 10% آنها مصرف برق خواهد داشت. همچنین، علاوه بر زیبایی، مصرف برق بهینه و پایین لامپ های شمعی موجب شده است تا این لامپ ها جایگزین مناسبی برای لامپ های کم مصرف باشند. 

لامپ اشکی (شمعی – لوستری)

لامپ های لوستری طراحی زیبایی داشته و برای استفاده از انواع لوسترها و آویزهای روشنایی مناسب بوده و جلوه ی بسیار زیبایی به آنها می بخشند. این لامپ ها از دسته لامپ های کم مصرف محصوب می شوند. لامپ های لوستری توانی حدود ۶ و ۷ وات دارند که منجر به مصرف برق بسیار پایینی (A+) در آن ها می شود. این لامپ ‌ها در دو رنگ آفتابی و مهتابی به بازار عرضه می شوند که برای زیبایی بیشتر می‌توان به صورت تلفیقی در لوسترها به کار گرفته شوند.

انواع لامپ اشکی چیست

لامپ‌ شمعی برای انواع لوسترها و آویزهای روشنایی، چراغ رومیزی و چراغ آویزی کاربرد دارند.

انواع لامپ های لوستری عبارتند از:

  • لامپ‌ لوستری فیلامنتی
  • لامپ‌ لوستری مات
  • لامپ‌ لوستری شفاف

خرید لامپ اشکی

لامپ لوستری یک لامپ زیبا و به صرفه برای استفاده شما می باشد. با این حال، برای خرید لامپ اشکی و لوستری، توصیه میکنیم نکات زیر را در نظر بگیرید:

  1. متراژ محیط مورد نظر
  2. میزان نورگیری طبیعی محیط مورد نظر
  3. رنگ دکوراسیون موجود در فضا
  4. تعداد پنجره‌های موجود در محیط
  5. موقعیت جغرافیایی محیط مورد نظر

برای مشاهده این چراغ ها و همچنین اطلاع از مشخصات دقیق، قیمت و نحوه خرید، به ابتدای صفحه و قسمت محصولات مراجعه کنید.

قیمت لامپ اشکی و لوستری

با تمامی نوسانات قیمت و چالش های موجود در بازار، تلاش کارشناسان دیزل کالا بر این است تا همواره، بروزترین قیمت لامپ اشکی ( لوستری ) را به اطلاع مشتریان عزیز خود رسانده و امکان خرید انواع لامپ لوستری را با نازل ترین و مناسب ترین قیمت بازار برای شما فراهم کنند. شما می توانید با مراجعه به قسمت محصولات از تمام مشخصات، ویژگی ها و همچنین قیمت آنها ملطع شوید.

فهرست