قیمت پنل 24 وات روکار

فهرست محتوا

قیمت پنل 24 وات روکار

قیمت پنل 24 وات روکار

قیمت پنل 24 وات روکار و مشخصات آن در شرکت دیزل کالا :

فروش پنل ال ای دی 24 وات روکار و استفاده از آن ، سازگاری با محیط زیست و مقاوم سازی در برابر چراغ های سنتی با مصرف برق بالا را برای شما به ارمغان می آورد.و برای نصب روی سقف استفاده میشود .

فروش پنل ال ای دی 24 وات روکار و ویژگی های این محصول

پنل های ال ای دی 24 وات  ویژگی های متنوعی را برای مصارف خانگی و صنعتی ارائه می دهد.این محصول انتشار گرما را به خوبی مدیریت میکند، همچنین دمای پایین را برای عملکرد بهتر و طول عمر بیشتر حفظ میکند. ساختار باریک برای کاربردهای وسیع تر ، منبع نور LED با طول عمر بالا ، مواد ممتاز ، با دوام و قوی ، پخش کننده ضد تابش نور ، بدون اشعه مضر UV / IR ، حفاظت در برابر ضربه حداقل 2 کیلو ولت ، حفاظت بیش از ولتاژ تا 360 ولت از ویژگی های بارز این پنل است.

قیمت پنل 24 وات روکار

قیمت پنل 24 وات روکار

کاربرد پنل ال ای دی 24 وات

از پنل های ال ای دی 24 وات روکار می توان برای اتاق های بدون سقف کاذب هم استفاده کرد بطور مثال  برای اتاق نشیمن ، حمام ،  اتاق خواب و آشپزخانه همچنین بطور کلی میتوان از این پنل در خانه ، نمایشگاه ، موسسات ، مراکز خرید و انبارها,محفظه ریخته گری ، پخش کننده PC با کیفیت بالاو مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش ،استفاده کرد.

این محصول دارای درایور داخلی است و طول عمر آن 50،000 ساعت است. این محصول فاقد هرگونه اشعه ماوراء بنفش می باشد و مناسب چراغ سقفی منزل یا محل کار است همچنین این محصول دارای 1 سال گارانتی نیر می باشد.

مشخصات پنل ال ای 24 وات روکار

پنل های ال ای دی 24 وات روکار بسیار کم مصرف ، سازگار با محیط زیست و رقیب بسیار جدی چراغ های سنتی با مصرف زیاد انرژی هستند. این محصول ویژگی های همه کاره ای را برای مصارف خانگی و صنعتی ارائه می دهد. همچنین دمای پایین را برای عملکرد بهتر و طول عمر بیشتر حفظ میکند.

فروش پنل ال ای دی 24 وات روکار

فروش پنل ال ای دی 24 وات روکار

قیمت پنل 24 وات روکار

برای خرید پنل ال ای دی 24 وات روکار به لینک مربوطه مراجعه کنید.

برخی محصولات ما
خرید مهتابی ال ای دی 40 وات , فروش پروژکتور کم مصرف 100 وات اس ام دی

نوشته ی پیشنهادی :

مقایسه لامپ LED ،COB و SMD

مقایسه لامپ های LED (LED ،COB و SMD)

مقایسه لامپ LED  ،COB و SMD مقایسه لامپ LED ،COB و SMD و بررسی تفاوت های هریک از آنها موجب می شود تا مناسب ترین لامپ درخور برای نیاز خود را خریداری و تهیه نمایید. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد هریک از این لامپ ها و همچنین کارایی هرکدام در فضای مخصوص، اطلاع از تفاوت های آنها با یکدیگر ملزوم خواهد بود. همانطور که میدانید حضور تکنولوژی …

فهرست