فروش چراغ حیاطی تک شاخه

فهرست محتوا

فروش چراغ حیاطی تک شاخه

چراغ حیاطی تک شاخه و مشخصات این محصول:

امروزه جهت روشنایی فضای خارجی ساختمان از محصولات روشنایی متفاوتی استفاده می‌شود. یکی از این محصولات که بسیار پرکاربرد است چراغ حیاطی تک شاخه است. به عبارت دیگر چراغ حیاطی یا پارکی یکی از محصولات روشنایی است که برای محیط‌های باز خانگی و شهری استفاده فراوانی دارد.

فروش چراغ حیاطی تک شاخه

فروش چراغ حیاطی تک شاخه

 

خرید چراغ حیاطی تک شاخه و انواع آن

چراغ‌های حیاطی انواع مختلفی دارند. جنس این چراغ‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. بعضی از این محصولات پلاستیکی و بعضی فلزی هستند. شیوه ی نصب این محصولات و محل نصبشان نیز متفاوت است. انواع چراغ های حیاطی از لحاظ شیوه ی نصب عبارتند از دیواری، سرلوله، آویز و سردری. این چراغ‌ها علاوه بر جذابیتی که برای محیط دارند از لامپ در مقابل رطوبت و عوامل خارجی نظیر گردوغبار محافظت می‌کنند و باعث طول عمر لامپ می‌شوند.

قیمت چراغ حیاطی تک شاخه

 

چراغ حیاطی تک شاخه و مزایای این محصول:

جنس بدنه‌ی این محصول فلزی است و نوع فلز آن آلومینیوم است. در نتیجه در برابر فشار خارجی مقاوم است. همچنین جنس فلزی آن باعث می‌شود که زیر نور خورشید برای رنگ محصول مشکلی به‌وجود نیاید. به علاوه آلومینیوم فلزی سبک است. جنس حباب شیشه ای چراغ حیاطی منجر به انتشار مطلوب نور می‌شود.

برای مشاهده تمامی محصولات روشنایی محوطه و اطلاع از مشخصات آنها، به قسمت چراغ حیاطی کلاسیک مراجعه کنید.

خرید چراغ حیاطی تک شاخه

قیمت چراغ حیاطی تک شاخه و تنوع رنگ آن

این محصول تنوع رنگ دارد. در سه رنگ سیاه، سفید و قهوه ای تولید می‌شود. سرپیچ سرامیکی این محصول نیز تحمل گرمای زیادی دارد و در صورت روشن ماندن طولانی مدت مشکلی پیش نمی‌آید. از نظر زیبایی نیز یکی از مدل های پر طرفدار انواع چراغ حیاطی می‌باشد. نور تولید شده توسط این محصول بسیار ممطلوب و مناسب است. جنس آلومینیوم بدنه‌ی آن باعث انتقال حرارت به بیرون و طول عمر بیشتر لامپ چراغ می‌شود. درمجموع این چراغ‌ها در کنار جذابیت و زیبایی مقاومت بالایی نیز دارند و برای فراهم آوردن روشنایی محیط های باز بسیار مناسب هستند.

فروشگاه اینترنتی دیزل کالا انواع مختلف محصولات باکیفیت روشنایی را بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. محصولات متنوع را با بهترین قیمت از ما بخرید.

فروش چراغ حیاطی تک شاخه

برای خرید چراغ حیاطی تک شاخه به لینک مربوطه مراجعه کنید یا با شماره حاصل در سایت تماس بگیرید.

برخی محصولات ما 

خرید مهتابی ال ای دی 18 وات , خرید مهتابی ال ای دی 40 وات , خرید پنل ال ای دی 7 وات لنزدار

نوشته ی پیشنهادی :

مقایسه لامپ LED ،COB و SMD

مقایسه لامپ های LED (LED ،COB و SMD)

مقایسه لامپ LED  ،COB و SMD مقایسه لامپ LED ،COB و SMD و بررسی تفاوت های هریک از آنها موجب می شود تا مناسب ترین لامپ درخور برای نیاز خود را خریداری و تهیه نمایید. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد هریک از این لامپ ها و همچنین کارایی هرکدام در فضای مخصوص، اطلاع از تفاوت های آنها با یکدیگر ملزوم خواهد بود. همانطور که میدانید حضور تکنولوژی …

فهرست