فتوسل | کلید نوری
کلید نوری (فتوسل)
تومان67,000تومان88,000

خرید فوتوسل

مجموعه دیزل کالا، ارائه دهنده تمامی تجهیزات روشنایی و کالای برق، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. برای خرید انواع فوتوسل و کلید نوری با نازل ترین قیمت بازار به ما مراجعه کنید.

قیمت فوتوسل و کلید نوری

دیزل کالا مفتخر است که تمامی محصولات روشنایی و کالای برق خود را با مناسب ترین قیمت بازار به مشتریان خود عرضه می کند. تمامی محصولات این مجموعه با در نظر گرفتن قیمتی مناسب به فروش می رسند. شما می توانید در لیست انواع کلید نوری، از قیمت فوتوسل مطلع شده و نسبت به خرید محصول مورد نظر ود اقدام کنید.

سوالات متداول

فوتوسل نوعی سنسور است که برای کنترل جریان برق و بطورکلی برای قطع و وصل اتوماتیک جریان های الکتریکی مورد استفاده قرار می یگرد.

سنسور فوتوسل نسبت به نور حساس بوده و با برخورد اشعه های نور با صفحه آن از خود ولتاژی تولید کرده که می‌تواند رله‌ای را بکار انداخته و دستور قطع و وصل مدار و جریان الکتریکی را صادر کند. 

بطورکلی انواع فوتوسل در مدل های فوتوسل نوری، فوتوسل نجومی، فوتوسل تایمردار، فوتوسل چهار سیمی، فوتوسل ساعتی و در نهایت فوتوسل لیزری دسته بندی شده که هریک از آنها مزایا، قابلیت و کاربرد های متنوعی داشته و در حوضه های مختلفی به کارگرفته می شوند.

طریقه نصب و تنظیم فوتوسل دقیقا شبیه به کلید تک پل است. برای سیم کشی فوتوسل، ابتدا باید آنرا در مسیر سیم فاز لامپ قرار داده تا همانند یک کلید موجب قطع و وصل شدن جریان شود. سپس، سیم سیاه باید به فاز و سیم قرمز به سر لامپ وصل شود. سیم نول را هم از یک طرف به فوتوسل و از طرف دیگر به یک سر لامپ متصل کنید.

5/5
فهرست