خرید پنل ال ای دی روکار 18 وات

فهرست محتوا

خرید پنل ال ای دی روکار 18 وات

پنل‌ های ال ای دی از نظر شکل ظاهری به دو مدل دایره ای و مربعی تقسیم می‌شوند. همچنین رنگ نور این پنل‌ها متنوع است. در رنگ های سفید، آفتابی و ترکیبی عرضه می‌شوند. هریک از این رنگ نور‌ها به تناسب سلیقه برای مکان‌های مخصوصی به کار می‌رود. به طور مثال رنگ نور سفید یا مهتابی برای محیط‌های بزرگ و سالن ها استفاده می شود. رنگ نور آفتابی در مکان‌هایی که نیاز به آرامش بیشتری می‌باشد مثل اتاق خواب به کار می‌رود.

فروش پنل ال ای دی روکار 18 وات و مشخصات آن :

پنل‌های 18 وات در مکان‌های مختلفی ازجمله پارکینگ‌ها، ادارات، هتل‌ها، ساختمان‌های تجاری و غیره کاربرد دارد. این پنل ال ای دی نور مناسب و مطلوبی با مصرف کمترین میزان انرژی تولید می‌کند. بنابراین از نظر مصرف انرژی و هزینه ها مقرون به صرفه است. شیوه ی نصب این پنل‌ها آسان است و به راحتی روی سقف نصب می‌شود.

خرید پنل ال ای دی روکار 18 وات

فروش  پنل ال ای دی روکار 18 وات

مزایای پنل ال ای دی روکار 18 وات

از مزایای این پنل‌ها این است که برخلاف لامپ‌های قدیمی گرمای زیادی تولید نمی‌کند. از دیگر مزایای این پنل‌ها عدم تولید اشعه‌های مضر فرابنفش و مادون قرمز است. همچنین نور این پنل‌ها فاقد فلیکر و سوسوزدن است و نور یکنواختی برای محیط فراهم می‌کند. نکته‌ی دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که این پنل‌ها بخارات سمی تولید نمی‌کند و دوست‌دار محیط زیست و انسان است.

محصولات روشنایی ال ای دی که دارای تکنولوژی اس ام دی هستند از جدیدترین فناوری روشنایی برخوردارند. این محصولات با مصرف کمترین میزان انرژی، بیشترین نور ممکن را تولید می‌کنند. به عبارتی دیگر نحوه‌ی قرارگیری ال ای دی ها در ساختار این پنل‌ها به گونه‌ای است که باعث انتشار حداکثری نور می‌شود.

فروش پنل ال ای دی روکار 18 وات

فروش پنل ال ای دی روکار 18 وات

خرید پنل ال ای دی روکار 18 وات دارای وات واقعی

پنل‌های ال ای دی اگر استانداردهای لازم را دارا باشند دارای وات واقعی هستند و نور کمتری نسبت به توان مصرفی تولید نمی‌کند. فروشگاه اینترنتی دیزل کالا بهترین و باکیفیت ترین محصولات روز که مطابق با استانداردهای لازم است تولید می‌کند. محصولات این فروشگاه دارای خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر هستند. خریداران محترم می‌توانند جهت خریدی مطمئن به سایت دیزل کالا مراجعه کنند.

پنل ال ای دی روکار 18 وات

برای خرید پنل ال ای دی روکار 18 وات به لینک مربوطه مراجعه کنید.
برخی محصولات ما 
خرید مهتابی ال ای دی 40 وات , فروش پروژکتور کم مصرف 100 وات اس ام دی

 

نوشته ی پیشنهادی :

مقایسه لامپ LED ،COB و SMD

مقایسه لامپ های LED (LED ،COB و SMD)

مقایسه لامپ LED  ،COB و SMD مقایسه لامپ LED ،COB و SMD و بررسی تفاوت های هریک از آنها موجب می شود تا مناسب ترین لامپ درخور برای نیاز خود را خریداری و تهیه نمایید. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد هریک از این لامپ ها و همچنین کارایی هرکدام در فضای مخصوص، اطلاع از تفاوت های آنها با یکدیگر ملزوم خواهد بود. همانطور که میدانید حضور تکنولوژی …

فهرست